Müzikli slayt gösterisi yapma hazırlama programı indir

Fotoğrafları Müzikli Slayt Gösterisi Yapmak

Tatile veya geziye gittiniz ve çektiğiniz fotoğrafları arkadaşlarınıza göstermek için sabırsızlanıyorsunuz. Ama kuru kuru göstermek sıkıcı gelebilir. Geçiş efektleri olan arka planda müzik çalan bir slayt gösterisi yapmak aklınıza geldi. Böyle bir uraşa girmek hem vakit kaybı, hemde boşu boşuna yorgunluk olucak.

Bende aynen böyle düşündüm. Birkaç program yükledim, denedim, uğraştım ve pes ettim. Üstelik bu programlar bu kadar kötü olmasına karşın birde ücret istediler. Ama en sonunda gerçekten güzel bir program buldum. Hem ücretsiz, hem kullanışlı, hem de Microsoft etiketli. Nedir bu program derseniz Microsoft Photo Story 3.

Programı indirmek için buraya tıklayın. (3,21 mb)

Fotoğrafları slayt yapma programı

Resimleri Slayt Yapma Programı

Resimleri Slayt Yapma Programı nedir, nasıl kullanılır ?

 

 

PhotoStage Slideshow yazılımı resimlerinden videolar veya slideshow oluşturmak isteyen kullanıcıların hoşuna gidebilecek bir yazılım.Basit arayüzü ile zorluk çekmeyip geliştirilmiş işlem ve özellikleriyle de istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

Programın içerisinde ne gibi özellikler mevcut inceleyelim.

 

 • Programda hertürlü efekt bulunmaktadır.Resimlere yakınlık,kısaltma ve kesme efektleri ekleyebilirsiniz.
 • Hazırladığınız videoları kolaylıkla diğer cihazlarda izleyebilirsiniz.Dvd,ipod vs. gibi cihazlarda hatasız çalışabilir.
 • Programın uyumlu sürümlerinde tam 1000 adet resimli slideshow oluşturabilirsiniz.
 • Fotoğraflarınızı program içerisinde karanlık dengesini yapabilirsiniz.
 • Ek olarak verilmiş textleri videolarınızda kullanabilirsiniz
 • Slideshowlarınız sessiz kalmayacak elbette.İstediğiniz müziği ekleme imkanınız mevcut.Desteklediği dosya formatları:

  Resim: 
  bmp, gif, jpg, jif, jiff, jpeg, exif, png, tif, tiff, psd, tga, pcx, jp2, wmf, ico

Ses :wav, mp3, mp2, mpga, m4a, ogg, avi, mid, flac, aac, wma, dct, au, aiff, ogg, raw, msv, dvf, vox, cda, atrac, gsm, dss, sri, shn, dss, msv, wmv

Video:avi, mpeg, wmv, divX, Xvid, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mp4, mov, asf, vob, ogm, .3gp, H.264, RMİNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Programın anlatımını yapmama gerek yok, çünkü hem Türkçe hem de çok basit. Size programla neler yapabileceğinizden bahsedeceğim.

Program her resmin arasına otomatik olarak gayet hoş bir geçiş efekti koyuyor. İsterseniz her fotoğrafın geçiş efektini değiştirebilirsiniz ama bence kendi koyduğu efekt en güzellerinden biri. Resimlerin üstüne açıklama metni yazabilir, fotoğraflar üzerinde grafik efektleri uygulayabilirsiniz. Fotoğraflara kendi sesinizle sesli açıklama ekleyebilirsiniz. Arka plana müzik (mp3) koyabilirsiniz. Daha sayamayacağım çok fazla özellik var ama temel özellikleri bunlar.

En son olarak slayt gösterisini istediğiniz boyut ve formatta kaydedip bilgisayarınızda veya dvd-vcd player’ınızda keyifle izliyorsunuz.

Windows Media Center’da müzikli slayt gösterileri oluşturma

Ortamı ayarlamak için her partiye biraz arka plan müziği gerekir, peki hiç arka plan fotoğraflarını düşündünüz mü? WindowsMedia Center ile, ikisine birden sahip olabilirsiniz.

En sevdiğiniz fotoğraflarınızın slayt gösterilerini arka plan müziğiyle birlikte bilgisayarınızda oynatmak için Media Center’ı kullanabilirsiniz. Bu, özellikle bilgisayarınız TV’ye bağlıysa ilginçtir. Media Center slayt gösterisi, partiler ve buluşmalar için salonunuzun canlılığını tamamen değiştirebilir. Bilgisayarınızın TV’ye nasıl bağlanacağını öğrenmek için, bkz. Bilgisayarınızı TV’ye bağlama.

Bilgisayara bağlanmış LCD televizyonun ve Windows Media Center uzaktan kumandasının resmi.

TV’ye bağlanmış bir bilgisayar ve Windows Media Center uzaktan kumandası.

Kocaman bir fotoğraf albümü

Muhtemelen dijital kameranız vardır ve bilgisayarınızda bir dijital fotoğraf koleksiyonu bulunur. Bu fotoğrafları düzenlemek için Media Center’ı kullanmanın iyi tarafı, işin çoğunu sizin yerinize yapmasıdır. Dijital fotoğraflarınız bilgisayarınızda Resimler kitaplığında bulunuyorsa, Media Center çalıştırıldığı anda onları otomatik olarak bulur. Media Center’da resimlerinizi görüntülemek için:

 1. Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatın, Tüm Programlar’ı tıklatın ve sonra da Windows Media Center’ı tıklatın.
 2. Windows Media Center başlangıç ekranında, Resimler ve Videolar’a gidin ve sonra da Resimler kitaplığı’nı tıklatın.

Media Center, bilgisayarınıza bir dijital kamera veya flash bellek kartı bağlıysa bunu da fark eder ve yeni resimleri doğrudan Media Center’a alma seçeneği sunar. Tüm fotoğraflarınız kullanılabilir olduğunda, aralarında gezinebilir ve her biri üzerinde döndürme, kırpma ve kırmızı gözü kaldırma gibi ortak düzenleme görevlerini gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bkz.Windows Media Center’da resimleri düzenleme.

21. yüzyıl slayt gösterileri

Fotoğraf koleksiyonunuz Media Center’a alındığında, sıra slayt gösterilerini kullanarak onu arkadaşlara ve aileye göstermeye gelir. Tüm fotoğraf koleksiyonunuzun slayt gösterisini yürütmek için, Windows Media Center başlangıç ekranında Resimler ve Videolar’a gidin, Resim kitaplığı’nı tıklatın ve ardından Slayt gösterisini yürüt’ü tıklatın.

Peki büyük annenizin köpeği artıklarla beslediğiniz fotoğrafı görmesini veya kardeşinizin davet etmeyi unuttuğunuz yeni yıl partisinin fotoğraflarını görmesini istemiyorsanız? Kimin neyi göreceğini denetleyebilmenizin bir yolu, tüm koleksiyonunuz yerine belirli bir klasörün slayt gösterisini yürütmektir. Windows Media Center başlangıç ekranında, Resimler ve Videolar’a gidin,Resim kitaplığı’nı tıklatın, istediğiniz klasöre gidin ve ardından Slayt gösterisini yürüt’ü tıklatın.

Arka plan melodisi olmadan hiçbir slayt gösterisi tamamlanmış sayılmaz. Durum ne olursa olsun, bir slayt gösterisine müzik eklemek onu büyük ölçüde geliştirebilir. Slayt gösterisine müzik eklemenin en iyi yolu, istediğiniz zaman erişebileceğiniz özel bir slayt gösterisi oluşturmaktır.

Özel bir slayt gösterisi oluşturmak için

 1. Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatın, Tüm Programlar’ı tıklatın ve sonra da Windows Media Center’ı tıklatın.
 2. Windows Media Center başlangıç ekranında, Resimler ve Videolar’a gidin ve sonra da Resimler kitaplığı’nı tıklatın.
 3. Resimlerinizin hemen yukarısındaki görüntüleme seçenekleri satırında, Slayt gösterileri’ni ve ardından Slayt Gösterisi Oluştur’u tıklatın.
 4. Slayt gösterinizi adlandırmak ve resimle müzik eklemek için yönergeleri izleyin. İşlemi tamamladığınızda, Slayt Gösterisini İncele ve Düzenle ekranında Oluştur’u tıklatın.

Slayt gösterisi yürütürken, her geçiş arasında belirli bir süre geçtiğini ve şarkı bilgilerinin bazen sol alt köşede göründüğünü fark edeceksiniz. Bunları ve diğer slayt gösterisi özelliklerini dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Slayt gösterilerinizin ayarlarını değiştirmek için

 1. Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatın, Tüm Programlar’ı tıklatın ve sonra da Windows Media Center’ı tıklatın.
 2. Windows Media Center başlangıç ekranında Görevler’e gidin, Ayarlar’ı tıklatın, Resimler’i tıklatın ve sonra da Slayt Gösterileri’ni tıklatın.
 3. Slayt gösterilerinizin görünüş ayarlarını değiştirin ve ardından Kaydet’i tıklatın.

Slayt gösterisi senaryoları

Yaklaşan bir doğum günü partisi mi var? Yakında akrabalarınız ziyarete mi geliyor? Dijital fotoğraflarınızdan oluşan bir slayt gösterisinin kullanışlı olabileceği birçok durum vardır. Ayrıca dijital video kameranız varsa, Windows Media Center’da ev videolarınızı da yürütebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bkz. Windows Media Center’da resimleri ve videoları görüntüleme.

Powerpoint ile müzikli slayt hazırlama


En İyi Türkçe Slayt ve Film Yapma Programları

kolay slayt

Photo Slide Show indir Slayt Yapma Programı

Photo Slide Show Bilgisayarınızda resimler için kullanabileceğiniz slayt gösteri programı olan Photo Slide Showçeşitli ses ve animasyonlarla şık slayt hazırlamanızı sağlar.

Resimleri Slayt yapma Programı BMP, JPEG, GIF, TGA gibi resim ve MP3, WAV, WMA, MPA, MP2, AU, AIF, AIFF, SND gibi ses dosyası formatlarını destekleyen Slayt Hazırlama Programı  bunun yanında Türkçe dil desteğinede sahiptir.
Kaliteli slayt gösterileri oluşturmak isteyenler İçin Photo Slide Show gerekli bir programdır.

İNDİRslideshow

Film Yapma Programı indir Slideshow Creator

Film Yapma Programı ile düğün ya da doğum günü gibi özel günlerde çekilmiş fotoğraflardan sesli slayt gösteri yapmak için profesyonel kiralamaya, özel beceriye ya da ekipmana ihtiyaç yok.
Slideshow Creator Programı 3 basit adımda heyecan verici slayt gösteriler yapabilir.

Slideshow Creator, hemen hemen tüm fotoğraf dosya biçimleri, MP3 ses dosyalarını kullanarak bir video sunum gösterisi yapabilir ve FullHD çözünürlükte AVI, MKV veya WMV kaydedebilir.

İNDİR

slideshow-maker

Free Slideshow Maker indir Resimleri, Video Slayt Yapma Programı

Free Slideshow Maker resimlerinizden, video slaytları yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Resimleri, Video Slayt Yapma Programı sayesinde video hazırlarken dilediğiniz efektleri ekleyebilirsiniz.

Free Slideshow Maker anında önizleme sayesinde slaytlarınızın nasıl görüleceğini görebilirsiniz.

Video Slayt Yapma Programı sayesinde kaliteli ve etkileyici sunumlar hazırlayabilirsiniz. Sunumları kişiselleştirmek için ses efektleri ve müzik eklemelerine de imkan vermektedir.

İNDİR

ezvid

Ezvid indir Video ve Slayt Hazırlama Programı

Ezvid film, video ve slayt hazırlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Slayt Yapma Programı ile film, video ve slayt gösterisi hazırlama programıdır.

Ezvid ile bilgisayarınızdaki video ve resimleri seçerek görüntüleyebilir ve bu dosyalarınıza müzik ve slaytlarekleyebilirsiniz.

Video ve Slayt Hazırlama Programı Özellikleri:
- RPG videolar yapma
- Videolarınızı düzenleme
- Sesinizi kaydetme
- JPG, PNG, GIF, vb slayt gösterileri ve fotoğraf videoları oluşturma
- AVI, WMV ve MOV dahil olmak üzere tüm ana video formatlarını içe aktarma

 

İNDİRmemories 

MemoriesOnTV indir Slayt Hazırlama Programı

MemoriesOnTV bir slayt hazırlama programıdır. MemoriesOnTV fotoğraf , video slideshow programıdır. sahip olduğu güçlü ve gelişmiş özellikler sayesinde kendi slideshowlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Slayt Hazırlama Programı bilgisayarınızda bulunan resimlerinizi ( jpg, gif, png ) Video CD’ye çevirebileceğiniz ve arkaplana istediğiniz müziği ekleyebileceğiniz güzel bir slayt yapma programıdır.

Türkçe Dil Dosyasını Buradan indiriniz.

İNDİR

flash_slideshow_builder-b

 

Flash Slideshow Maker indir Flash Slayt Yapma Programı

Flash Slayt Yapma Programı ile flash resim slaytları hazırlıyorsunuz. flash slayt hazırlama programı içinde birsürü tema var birini seçip resimleri ekleyip slayt oluşturuyorsunuz.. hem.html eklentisi veriyor hemde .swf çok kullanışlı bir program

Flash Slide Show Maker bir Flash fotoğraf albümü ve slayt oluşturucusudur. Kullanımı çok kolaydır, yeni bir proje oluşturup sadece resimleri seçiyorsunuz.

Flash Slayt Yapma Programı Bir sonraki aşamada albümün adını, boyutlarını, resimler arası geçiş sürelerini, sayfa görünüş şeklini ve resimler arası geçiş efektlerini seçip, arkaplana müzik koymak isterseniz müziğinizi de ekliyor, kaydedeceğiniz yeri seçip Publish Now tuşuna basıyorsunuz. İşte fotoğraf albümünüz hazır, dilerseniz siteniz de kullanın, dilerseniz cdye yazdırın.

İNDİR

microsoft_photo_story-65438-1

Microsoft Photo Story indir Slayt Yapma Programı

Microsoft Photo Story Slayt Programı microsoft tarafından geliştirilen bir slayt gösterisi oluşturma programıdır.
Resimleri tek bir dokunuşla düzeltin, kesin veya döndürün.

Slayt Yapma Programı ile fotoğraflı öykülerinize şaşırtıcı özel efektler, müzikler ve kendi sesli anlatımınızı ekleyin.

Microsoft Photo Story sayesinde seçtiğiniz resimleri boyutlandırabilir,renk düzenlemeleri yapabilir,resimlere efekt ve hazırladığınız slayt gösterilerinize fon müzikleri ekleyebilirsiniz.

Slayt Programı çok sayıda kombinasyon içeren müzikleri size ücretsiz sunuyor.
hazırladığınız slayt gösterisini windows medya formatında(.wmv) kaydedebilir, e mail`le gönderilebilecek kadar sıkıştırabilirsiniz.

Microsoft Photo Story windows xp için olan Sürümüdür.

Nasıl Buldular?

 • müzikli slayt yapma
 • mzikli slayt program indir
 • müzikli slayt yapma programı
 • müzikli slayt programı indir
 • müzikli slayt yapma programı indir
 • m?zikli slayt program? indir
 • müzikli slayt yapma programı indir türkçe
 • resimli müzikli slayt yapma programı
 • SLAYT YAPMA PROGRAMI
 • slayt hazırlama programıNasıl Buldular?

 • müzikli slayt yapma
 • mzikli slayt program indir
 • müzikli slayt yapma programı
 • müzikli slayt programı indir
 • müzikli slayt yapma programı indir
 • m?zikli slayt program? indir
 • müzikli slayt yapma programı indir türkçe
 • resimli müzikli slayt yapma programı
 • SLAYT YAPMA PROGRAMI
 • slayt hazırlama programı

Benzer Haberler


Hİç yorum yapılmamıŞ

Yorum Yaz

Current month ye@r day *